Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen számlaszámot kell...

Milyen számlaszámot kell megadnom annak aki utalni akar nekem?

Figyelt kérdés

Van egy OTP bankszámlám de nem tudom melyik számot kell megadnom annak aki utalni akar nekem.

Valaki letudná írni, hogy néz ki ez a szám amit megkell adnom annak aki utalni akar?

Van egy szám ami 117-el kezdődik és még utánna van 13 számjegy az lenne a számlaszám amire utalnak?

Bocsi nem vagyok jártas az ilyen banki ügyekbe, aki tud segíteni az kérem írjon!

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. ápr. 3. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az.
2017. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az. Viszont a végére tegyél még 8 darab nullát, mert a bankászmalszámok 24 számjegyből állnak, csak vmiért az otp-sek nem. Ilyenkor a végére kell tenni a nullákat, anélkül nem fog tudni utalni.
2017. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy ha utalnak nekem pénzt azt egyből látom az egyenlegemen vagy várni kell rá?
2017. ápr. 3. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy várni kell rá
2017. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bankon belül egyből, máshonnan jellemzően a következő napon látod majd.
2017. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!