Amikor PayPal-hoz hozzá szeretném csatolni a bankszámlámat (a kártyámat már sikerült (MasterCard) ), akkor ha jól értelmezek a Checkingnél egy olyan számlaszámot kér amelyről kaptam már pénzt, vagy történt vele egyéb tranzakció?

Figyelt kérdés
A save-hez pedig az én számlaszámom. A számlaszámom 18 jegyű (szerbiai bank, azon belül vajdasági)

#fizetés #bankszámla #PayPal #bankszámlacsatolás #vajdasági bank
2017. febr. 6. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már régen csináltam, de szerintem banszámlát nem kell megadni, ha már a kártyaszámot megadtad. Illetve vagy-vagy. Úgy van a paypalon is a menü, hogy bankszámlák és/vagy kártyák adatai. Az az 1 eurós paypal számlára átutalás, ami az ellenőrzés, az már megvolt?
2017. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a Checking/Saving dolog amerikai bankszámláknál van és a bankszámla típusát jelenti.

Úgy tűnik, a Paypal egyenlegedet szerbiai Paypal számla esetén csak amerikai bankszámlára kérheted le.


[link]

2017. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,csatoltam már a kártyám,de paypalról csak a withdraw founds opcióval lehet lekérni pénzt a számládra,most akkor az is aki magyarországon él például,neki is amerikai számla kell,ha szeretné a pénzét lekérni?
2017. febr. 7. 01:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Magyarországon lehetőség van magyar bankszámlára utaltatni. A linkben, amit írtam, látható, hogy melyik ország számára milyen szolgáltatások érhetőek el.
2017. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Withdraw: Withdraw funds from your PayPal account:

To your credit, debit, or prepaid card.


Viszont ott szerbiánál ezt is írja.

Bocsi de nem vagyok valami jó angolos és nem értem ezt hogy érti, a hitel vagy bankkártyámra utalja?

2017. febr. 7. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van amerikai bankszámlán kívül kérhetsz kifizetést hitelkártyára, betéti kártyára vagy feltöltős kártyára.
2017. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

a probléma itt az amiért nem tudod hozzáadni a számlaszámot hogy a Amerikai SWIFT kód 9 karakter nekem meg 8 van!


Ir bankszámlám van amit már elég rég használok kártyát elfogad számlaszámot nem!

2018. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!