Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes bankszámlát...

Hol érdemes bankszámlát nyitni? (diák,18 éves)

Figyelt kérdés
Sehol sem találtam összehasonlítást, csak több éves dolgokat. Legfőbbképpen interneten vásárolnék vele, meg boltokban (PayPass). És még jó lenne egy használható app telefonra hozzá.
2017. ápr. 8. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Te korodban főleg ha még diák vagy célszerű OTP junior számlát nyitnod. Ha már rendszeres jövedelem érkezne rá akkor Erste bankot tudom még ajánlani ha az OTP neked nem szimpatikus. Nekem az Erste bankkal nincs bajom. De ha ennyire bizonytalan vagy akkor menj be a környékeden lévő bankfiókokba és kérj ajánlatot, amelyik szimpatikus azt elfogadod és ennyi.
2017. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OTP vagy K&H
2017. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OTP lett, köszönöm!
2017. ápr. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!