Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes bankkártyát...

Hol érdemes bankkártyát igényelnem? 18 vagyok és a bet365 höz kellene leginkabb

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Van valamelyik banknál számlád? Én az első körben ott érdeklődnék, mivel kevesebb a herce-hurca vele Ha nincs akkor választanod kell egy bankot, nyitni egy számlát és hozzá kérni egy bankkártyát. A kártyának általában van éves díja azért azzal számolni kell. ez lehet 1-2 ezer de akár 15 ezer is. Csomagban lehet ingyen is. Nézz utána neked milyik lenne idális. Én mondjuk Biztons, hogy Mastercardot vagy Visát kérnék, természetesen dombornyomottat. És azért megkérdezném azt is hogy szerencsejátékhoz lehet-e használni, mert van ahol ezt korlátozzák.
2015. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszi!Ma voltam bent és az OTP nél nyitottam számlát junior csomaggal,ingyenes, és lehet nyugodtan szerencsejátékozni
2015. júl. 9. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!