Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Internetes vásárlást hogyan...

Internetes vásárlást hogyan lehet jóváhagyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok megszeretnék venni egy játékot a Windows store ból de valamiért nem fogadja el a kártyámat.


Amikor megkérdeztem őket azt mondták hogy a bankommal beszéljek hogy be bizonyítsam tényleg én akarok onnan vásárolni.


A probléma az hogy sosem csináltam még ilyet szóval fogalmam sincs hol kezdjem.


Esetleg ha lehet akkor jó lenne online intézni de az se nagy baj ha telefonon keresztül kell (de online lenne a legjobb)



2017. ápr. 16. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem ilyen még sosem volt. Mi az, hogy bizonyítsam, tényleg én akarok-e vásárolni? Miért, szerintük a szomszéd bácsi, vagy mi??


Mondjuk, az írásodból ítélve ("megszeretnék"... no comment) elég gyerek vagy még, lehet, hogy akkor tényleg nem kellene vásárolgatnod.

2017. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocs de 20 éves vagyok és nem mindegy hogy fogalmazom meg a kérdést?


A lényeg ott van.


Amúgy én sem tudom miért kell de azt mondták a Microsoft support-nál hogy a bankommal kell megbeszélni.

2017. ápr. 16. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
A pontos szöveget másold me mit írtak és te mit kérdeztél, mert ennek nincs értelme.
2017. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kérdés: A Microsoft support azt mondta hogy a bankomnál (Ami az Otp) kell jóváhagyni a rendelést.

Vettem már online cuccokat és eddig nem volt gond.

De eddig még nem vásároltam a Microsoft store ban.


A problémám az hogy nem tudom hogyan lehet ezt jóváhagyni.


Mert eddig még sohasem kellett.

2017. ápr. 16. 12:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy nem tudom kimásolni a szöveget mert nem mentettem le.


A Livechat-en beszéltem egy Microsoftos alkalmazottal.

2017. ápr. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!