Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit érdemes ilyen esetben...

Mit érdemes ilyen esetben csinálni?

Figyelt kérdés

Szerettem volna nyitni egy lakáselőtakarékosságit, fundamentát, de most néztem, hogy a havi max, amit befizethetek, 20 ezer. Ez nagyon kevés. Én legalább havi 80-at szeretnék betenni, kamatozni, le is lehet kötni futamidőre, nem lesz rá szükségem.


Kérdés, létetik jelenleg ilyen konstrukció?



#Fundamenta #takarékosság #lakáselőtakarékorsság
2017. ápr. 25. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nyiss értékpapír számlát és vásárolj állampapírt, vagy befektetési alapot (kockázat vállalási gusztustól függően. 😀). Jobb kamatot kapsz, bár az évi állami támogatást elveszted.
2017. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel az ltp-re elég komoly állami támogatás van, ezért maximálta van az összege.


Viszont nyithatsz közeli családtagjaid nevére is, amivel kikerülhető bizonyos mértékig ez a korlátozás.

2017. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xswerdy ***** válasza:
az LTP-n nem a kamat magas, hanem az állami támogatás. Az meg maximálva van. Korábban mondjuk volt 3%-os kamatú konstrukció, az megérné még állami támogatás nélkül is. Nem tudom, hogy a lakástakarék elfogad-e nagyobb utalást.
2017. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!