Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Havi fizetésem 123 ezer ft,...

Havi fizetésem 123 ezer ft, plusz 4800 ft erzsike utalvany,3 millió ft-os lakást hitelre, felvehetek adóstárs nélkül 21 évesen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan 0 eselyed van ra. A fizetesed a minimalbert karcolja, egzisztenciad semmi, onerod semmi, biztosan nem fogsz hitelt kapni. Nemcsak 3 milliot, egy felet sem.
2017. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
25 alatt akkor se kapnál hitelt, ha lenne önerőd meg normális fizetésed
2017. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15%
Ha megírod, mennyibe kerül a lakás, akkor meg tudom mondani. Az előző hozzászólók tájékozatlanok. Én már csináltam 5M Ft-os lakáshitelt 100E alatti nettóra, de ahhoz megfelelő nagyságú önerő volt. Az életkorod sem gond egy jelzálog alapú hitelhez.
2017. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!