Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék egy másik bankhoz...

Sammy1203 kérdése:

Szeretnék egy másik bankhoz szerződni, hogy vehessek fel személyi kölcsönt, mert a jelenlegi bankomnál ezt nem engedték Providentes tartozás miatt. Mi a folyamata ennek, hogyan lehetséges? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hitelkiváltás illetve költözés miatt folyamodtam ehhez, de nem kaphattam meg, mert az Erste banknál kizáró ok a Providentes törlesztés megléte, ha heti.Hitelkeretet viszont kaptam, négyszázezret, ezt sajnos fel is kellett használnom mind egy hirtelen jött kiadás miatt. Sem hitelt kiváltani, sem költözni nem tudtam, de mindenképpen fel kellene vennem nagyobb összeget. Egymilliós nagyságrendben gondolkoztam. A keret ellenére szerződhetek másik bankhoz, amennyiben visszafizetem a keretet?

2017. máj. 10. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lenulláztad a tartozásodat, mehetsz másik bankba másik számlát nyitni. De egy milkás kölcsönt nem fogsz kapni.
2017. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól értem a jelenlegi helyzetedet, hogy van egy Providentes hiteled + a jelenlegi bankodnál egy 400 ezres hitelkereted, amit felhasználtál és még nincs visszafizetve? Tehát összesen 2 hiteled van?


Bár semmit nem írtál a fizetésed és a hitelek nagyságáról, de próbáld meg az adósságrendező hitelt: még vissza is hívnak:

[link]

2017. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
Nem kell, hogy a bankszámlád annál a banknál legyen, amelyiktől hitelt veszel fel. Persze kamatkedvezményt kaphatsz rá. Nem vagyok benne biztos, hogy az Ersténél a heti törlesztéssel volt a probléma, én inkább azt sejteném, hogy az igazolható fizetésed túl nagy része ment volna törlesztésre.
2017. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!