Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az életkorom 14, a súlyom 69...

Gfedgsdfvb kérdése:

Az életkorom 14, a súlyom 69 kilogramm, magasságom 178 centiméter, a célom adott, bővebben lent! Vajon lehetséges-e a jelenlegi izomzatom megtartása, + minimális növelése egy diéta mellett? Gyorsan szeretnék fogyni!

Figyelt kérdés
A célom az, hogy szálkásodjak. Az étrenddel van gondom, de nagy. Az edzésem sulyzós edzés, minden testrészt érint minden nap, has, hát edzésem is mindennapos, illetve futás, hidegben, mint például most csak taposógépen fél órát taposok. A napi mozgásom összegezve 2 óra körül. Gyorsan szeretnék leadni kilókat, csak étrend szükséges, amit nem tudok összetenni, ezért kérem a támogatást tőletek! A jelenlegi izomzatom megtartása is elég, csak gyorsan tűnjön el a zsírréteg.

2017. febr. 11. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem nagyon tudsz fogyni, mert ez az ideális súlyod.
2017. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DiaHajtó válasza:
Szerintem 14 évesen nem kellene fogyókúrázni. Főleg, hogy 178cm hét a 69kg nem számít kövérnek. Nagyon jó dolog, hogy sportolsz. Egészséges és szebb alakos lesz tőle, semmi szükséged e mellett diétára. De ha mindenáron el akarsz kezdeni egyet én a szénhidrát diétát tudom ajánlani.
2017. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szép csaj lehetsz. A fiatal nők nem szálkásak a magasabb zsírszázalék és vízmegtarzás képessége miatt.Így vagy jó!!!
2017. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben csak az a baj, hogy fiú vagyok!
2017. febr. 12. 18:28
 5/5 anonim válasza:
Ez tetszett xD
2017. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!