Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik országokban a legegysze...

Melyik országokban a legegyszerűbb bankszámlát nyitni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ne kelljen ottani lakcím és munka.

2017. máj. 16. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Amelyikben laksz.
2017. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjuk, hogy Új-Zélandon, akkor elmész oda nyittatni egyet? És utána mit kezdesz vele? Hiába pontoztad le az 1.-t, teljesen igaza van!
2017. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kulcsszavak között szerinted miért van ott az Európa?!
2017. máj. 19. 12:47
 4/13 anonim ***** válasza:
És komolyan mondod, hogy bármelyik európai országba elmennél egy nyomorult bankszámláért, amit akárhol meg lehet csináltatni? Hát akkor ha úgyis képes lennél megnyittatni az adott nyelven vagy max. angolul, akkor ki tudod magadnak keresni a google-n. Elárulom, más is csak azt tudná, senki nincs aki mind a majd' 50-t fejből tudná. De előtte ajánlanék egy pszichológiai vizsgálatot is, mert pár forintért ez a hozzáállás beteges.
2017. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"A kulcsszavak között szerinted miért van ott az Európa?!"


Szerintem azért van ott, mert egy európai (vagy szűkebben: EU-s) országban szeretnél számlát nyitni.

Én Magyarországot javaslom ebben az esetben. Európai ország illetve EU tagállam.

2017. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
"Én Magyarországot javaslom ebben az esetben. Európai ország illetve EU tagállam." 2020 után már nem lesz az mert nem jön több támogatás és a Viktor bácsi is csak ezért maradt még benne.
2017. máj. 19. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, Viktor bácsi az mindenható...
2017. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Ja hogy ez is ilyen "szidjuk az országot és a kormányt, mert nem demokrata, hanem elnyomó, de mi nyugati demokraták vagyunk és keményen fellépünk" típusú kérdés?


Miért nem írtad oda már a legelején vagy raktad volna a politika kategóriába?

Kár is a számlanyitásról beszélni így.

2017. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Ja hogy ez is ilyen "szidjuk az országot és a kormányt, mert nem demokrata, hanem elnyomó, de mi nyugati demokraták vagyunk és keményen fellépünk" típusú kérdés?"


Maga ennyire megbolondult hogy mindenhol csak politikát lát? 80 évesen inkább mással kéne foglalkozni...

2017. máj. 22. 10:19
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te hoztad fel a politikát elsőként, te értetlen!
2017. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!