Na ti mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
Feltettem jófogásra egy fényképezőt 35 ezerért de jött egy angol fickó aki 100 ezret kínált érte. A bankjától azaz unicredit banktól hogy utalásra vár a pénz csak adjam meg a postázott csomag nyomon követési számát. Hát feladtam a postán és a banktól megkaptam az emailt hogy 24-72 órán belül elutalják a 300 fontot. Szerintetek?
2017. máj. 25. 06:38
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Te hol éltél az elmúlt 15 évben? Vagy csak most lett neted?


Bocs.. :)


Javaslom a Google "nigériai típusú átverések" keresőszóval való böngészését.


Add el egy valódi magyar embernek, valódi magyar Forintért. Sok sikert.

2017. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Buktad a fényképezőgépet.
2017. máj. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ja most látom, hogy már "fel is adtad".


Bocs, de nem hiszem el. :) Kora reggeli kamu. Vagy azt szeretnéd, hogy minél többet megírják, mekkora hülye vagy? Tessék: jó nagy hülye vagy.

2017. máj. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Átvertek.

Akárki akármit vásárol, csak előre utalás után postázunk. Az meg, hogy valaki cirka háromszoros áron akar megvenni valamit, amihez olcsón is hozzájuthat, ilyen a világon nincs.

Feljelentheted, de az adatai nem valósak, a címén nem lesz senki, talán valami gyártelep lesz, vagy egy üres ház. És ihatsz hideg vizet.

2017. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Marha vagy. Vagy unatkozol.
2017. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Anyám borogass! Még a Jófogás is leírja ezerszer, hogy ne postázz semmit, mielőtt a pénzt megkapnád.

Ezt bebuktad, nyugodj bele!

2017. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor barom voltam... ez van... nem kívánok neki semmit, de levegőt se... kivárom ezt a 72 órát hátha megsegít a jóisten
2017. máj. 25. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
bukó... tanulópénznek jó
2017. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Marha vagy. Vagy unatkozol."---Szerintem a kérdező szimplán egy unatkozó marha.


A kérdést heti szinten kiírja, ez pedig egy fantázia nélküli unatkozó marhára utal!

2017. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad már a Jóisten se segít, kamuregér. De még a rosszördög se. Szerintem csinálj hasznosabbat a kamukérdések kiírásánál. Dolgozhatnál pl. nekem, itt van lassan június, de még mindig nincs széthordva a trágya...
2017. máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!