Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudtok olyan hitelezőt aki...

Tudtok olyan hitelezőt aki 2-3 hónapra ad pár tízezer forint hitelt?

Figyelt kérdés
Providentet néztem, de 42 hétre ad csak kis összegű hitelt. Nekem csak 12 hétre kellene maximum.
2017. jún. 5. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Vársz két-három hónapot, összegyűjtöd azt a pár tízezer forintot, és utána veszed meg, amit akartál.
2017. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rokonok, barátok...ha közülük senki, marad a gyűjtögetés.
2017. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-3 hónap múlva pont vége a nyárnak :D
2017. jún. 5. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy hosszabb távon kell visszafizetned?
2017. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak mert előtörlesztéssel befizetheted előbb is.
2017. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, plusz költségekkel.
2017. jún. 6. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont a Providentnél nincs költsége az előtörlesztésnek:

"Ön bármikor élhet a kölcsön részleges vagy teljes előtörlesztésének jogával.


A Provident előtörlesztési díjat nem számít fel és az előtörlesztés miatt felmerülő költségeit nem érvényesíti."

2017. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,a Provident nem számol plusz költséget fel,ha előbb visszafizeted. Annyi,hogy kamatkedvezményt sem ad,de szerintem ez nem érdekes. Amire figyelj, hogy otthonszolgáltatást ne vegyél igénybe. Tehát te menj el egy provident irodába,és ott vedd fel a kölcsönt, és várd ki,hogy 8 napon belül a számládra utalják a pénzt,mert akkor nem kell a közvetítő miatt az otthonszolgáltatási díjat is fizetned. Írok egy példát. Ha felveszel 100 ezret,az a számládra utalva és te hetente visszautalod a részleteket,az hetente 2606Ft ,a teljes összeg:109452Ft,de ha otthonszolgáltatással kéred,az már hetente 4110 Ft. Összesen:172450Ft-ot kell visszafizetned.63 ezer Forintba kerül,az otthonszolgáltatás. Szerintem ezért a pénzért érdemes személyesen bemenni igényelni,majd bankszámlárol hetente visszautalni. És igen, jól látod, 100 rugóra,összesen 10 ezer a kamat,majdnem egy évre. Sok sikert,kellemes nyarat!
2017. jún. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!