Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTp Junior számla megszűnik...

OTp Junior számla megszűnik magától?

Figyelt kérdés
99-ben nyitottunk számlát nekem. Na már most nem emlékszem, hogy ez meddig tartható fenn, hány éves korig? Évek óta nem érkezik rá semmi, papírt sem kapok már évek óta a banktól. Ez megszűnt akkor, vagy mi van ilyenkor? Szeretnék bemenni, de addig is kiváncsi vagyok, valaki volt e már így?
2010. máj. 18. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
most 26 asszem , de hogy akkor hogy volt azt nem tudom, mert az akkori szerződésben foglalt dolgok alapján "rendelted" meg
2010. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ilyenkor azt nézik e hogy mi van a szerződésbe, vagy azt hogy ez változhat útközben. Nekem akkor változott mikor 24 lettem (fél éve). azóta szerintem nem változtak a "szabályaik". Utána automatikusan tempó csomagra vált, akkor is ha nem mész be lerendezni a bankba. 24 évtől a szerint számolnak.
2010. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szűnik meg, másik számlacsomagra váltják.

Papírt nem küldenek, akkor se, ha díjakat számolnak el rajta. Hogy miért arra az ügyintéző csak azt mondta, hogy már régóta így van. A másik ügyintéző meg azt mondta, biztosan mi kértük, hogy ne küldjenek. Kár, hogy mi erről a kérésünkről nem tudtunk. Azóta már másik banknál vagyunk (nem ez volt az egyetlen húzásuk)

2010. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok. Nekem csak akkor szűnt meg, hogy kiküldjenek papír alapú elszámolást amikor kértem. A családban aki nem kérte, hogy ne küldjék neki még mindig jön rendszeresen.
2010. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, viszont van rajta egy rakás tartozásotok, a havi alapdíja a számlának
2010. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk meg egyszerűen csak nem küldték. Évekig küldték, utánna meg egyszer csak nem. Amikor kérdeztük a bankfiókban, akkor mondták, amit írtam. De olyan is volt, hogy a junior számláról felnőtt számlához tartozó díjat vontak (mobilbanknál) amikor reklamáltam, először azt mondták, rosszul rendeltem meg, amikor megmutattam az igénylőpapírt amit a bankban töltött ki az ügyintéző, akkor azt mondták, biztos téves rögzítés történt. Persze elnézést nem kértek. De volt úgy, hgy rossz típusú bankkártyát kültek ki (lejárt kártya helyett), a régi telefonszámot nem vezették ki a számláról, amikor új telefonszámra kértük a mobilbankot (pedig külön kértük, hogy a régit töröljék) és kiküldték az én számlaegyenlegem a telefonszám új tulajdonosának, persze a lekérdezési díjat az én számlámra terhelték (innen tudtam meg, hogy nem törölték a régi tel.számot) Meg más esetek is voltak. Amikor meg akartuk szüntetni a számlát, akkor nem is akarta megszüntetni, csak beszélt volna rá mindenre, aztán végül megszüntette, de úgy, hogy aznap nem, hanem 2 nap múlva újra be kellett mennem.
2010. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bankkártyát már vagy nyolc éve nem használok. Magát a számlát még régebb óta. Most 27 éves vagyok.

Remélem ezt nem tehetik meg minden értesítés nélkül, hogy átmegy másik számlacsomagba! És akkor halmozódnak a havidíjak.. Én biztos nem fogok fizetni ezért. De nagyon kiváncsi lettem. Holnapután, ha lesz időm be is megyek a bankba..

2010. máj. 18. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
De áttehetnek, és valószínűleg át is tettek, mert a szerződésben benne volt (amikor nyitottad), hogy milyen számlacsomagra vált, ha már a juniorra nem leszel jogosult.
2010. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!