Nem tudom tovabb fizetni lakashitelem. Mik a kovetkezmenyek?

Figyelt kérdés

Tulajdonomban van egy 15 milliot ero lakas. 12 milliot mar visszafizettem, de tovabbi 10 millios tartozasom van a bank fele, de nem tudom tovabb fizetni a reszleteket.


Kerdes 1: Hitellel terhelt ingatlanom, hogyan tudnam eladni?

Kerdes 2: Van valami mod ra, hogy a befizetett 12 milliot visszakapjam?

Kerdes 3: Kaphatok 5 milliot a lakasert, s igy a 10 millios hiteltartozast a vevo atvallalna?

Kerdes 4: Van barmi mod ra, hogy penzt kapjak ezert a lakasert, s ne vesszen karba egy elet munkaja?


Tanacstalan vagyok. Kerem, segitsenek!



2017. jún. 21. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen, de senki nem fogja megvenni a lakást 10-15 millióért, utána még fizetni 10 millió hitelt :D:D
2017. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Eladás a bank segítségével, mindenáron!

Beszélj velük, mondd, hogy csak így tudsz fizetni, minél hamarabb.

Kiadást felejtsd el, csak lelakják a kecót!

Hogy az a 15 millió tényleg 15 millió-e azt mi nem tudjuk!

2017. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

11#-es!

Te tudsz gondolkodni?!

2017. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kezd el SOS árulni a lakást. Hitellel terhelt ingatlant úgy lehet eladni, hogy a vételárból végtörlesztésre kerüla Te hiteled és ami marad, az a tied. Ha a vevőd is hitelt igényel, akkor az ő hiteléből lesz kifizetve a Te hitelef.Hitelátvállalás nem létezik, a bank ilyenhez nem járul hozzá.
2017. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
És milyen lakást veszel 5 millióért?
2017. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
18.02-es "simán átveheti a banktól a tartozást is a leendő vevő". Ilyen megoldás nem létezik. A gyakorlatban az eladó kifizeti a vételárat - önerőből, vagy önerő és hitelből, esetleg CSOK-ból. A vételárból az eladó hitele lezárásra kerül. A Vevőnek egy teljesen új hitel indul.
2017. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
7%

vagy önerő és hitelből, esetleg CSOK-ból.


Hééé te nagyokos! Ez pont azt jelenti, hogy átvállalja. Hogyrohadnáámeg

2017. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!