Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit érdemes beállítani?...

Mit érdemes beállítani? Kártyakontrollt vagy számlakontrollt?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt
2017. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez OTP junior számláznak mennyibe kerülne ha mindkettőt beállítanam és mennyibe kerülne?
2017. júl. 3. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Google: otp kondíciós lista
2017. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok hozza akkor gyökér, sajnos erre nem találtam vagy ha igen Bem tudtam ertelmezni. Nekem leginkabb olyan kell majd aminél rögtön jön az értesítés hogy fizetés elutasítva vagy sikerült vagy ahogy éppen írja.
2017. júl. 3. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Kártyakontroll: Minden kártyaműveletről (kp felvétel, fizetés, sikeres vagy sikertelen használat) jön sms.


Számlakontroll: Minden egyéb terhelésről, jóváírásról jön sms. Átutalás, különböző díjak terhelése, stb...



A kártyakontroll nagyon fontos, hiszen ha a kártyáddal visszaélnek vagy próbálnak ebből derül ki.

A számlakontroll is jó, de nem annyira alapvető fontosságú szerintem.

2017. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh nagyok köszönöm a választ.
2017. júl. 11. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!