Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minden megbízásért és lemondás...

Minden megbízásért és lemondásért levonják tőzsdén a díjat vagy csak a létrejött üzlet esetén?

Figyelt kérdés

Van egy értékpapír számlám az ERSTE banknál. Azon szoktam részvényekkel kereskedni.Alapjába véve nem olyan régóta csinálom. Viszont sehol nem találok kézzel fogható leírást erről. Pénteken mobilos applikációról adtam be megbízást és nem frissítette az árfolyamokat rendesen ezért többször át kellett írjam.. Lemondani meg újra megadni mert az átírást nem tudta kezelni valami hiba miatt.


A minap néztem hogy a n jelzett össz egyenlegem forintban nézve úgy 10.000Ft-vel kevesebb mint amit pénteken írt. Az árfolyamok nem estek annyit, az euró és dollárhoz képest se erősödött annyit a forint hogy ezzel indokolható legyen. Sőt még az új részvényeim azóta feljebb kúsztak így többnek kéne lennie az egyenlegemnek, de 10.000Ft-vel kevesebb van.


Tehát a kérdés az hogy minden megnyitott és lemondott megbízás után levonják a bizományosi díjat? Vagy csak azok után vonják le amelyik létrejött (pl.: sikeres részvény eladás esetén) ?


Előre is köszi.



#bank #tőzsde #bizományosi díj
2017. júl. 10. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem erstés értékpapír számlám van, de a módosítás díja bankfüggő. Rákerestem, kb. 1 perc alatt, ahol azt írja a 3. oldalon, hogy ingyenes a megbízások módosítása:

[link]

2017. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ajánlom, hogy nézd meg a pénzforgalmi naplót (vagy vmi ilyesmit, nem ismerem a erste felületét), ott biztosan írják, hogy mikor mire mennyit vontak le vagy mennyivel nőtt az egyenleg.
2017. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A módosítás oké, de ha visszavonom azért levonnak-e és még egy újabbért újra levonnak? Nem a kérdésre válaszoltál igazából :D
2017. júl. 11. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!