Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankfióknál készpénzt...

OTP bankfióknál készpénzt szeretnék felvenni milliós nagyságrendben kb.3millió forint. Ha bemegyek a bankfiókba, azt rögtön kiadják, vagy előre kell jelezni a banknak, hogy mikor lesz a várható készpénzfelvétel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

nem fognak annyit kiadni, hanem max 200 ezret.


és egyből elkapnak a biztonsági ellenőrök, rögtön kijön a VPOP, APEH, PSZÁF, mert eléggé pénzmosás gyanús vagy

2010. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első nemtom miről beszél.. Előre be kell jelenteni a nagy össszegű készpénzfelvételt..
2010. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Be kell jelenteni, mert ennyi pénzt nem tartanak,pláne, egy kisebb településen levő bankfiókban. De arra készülj fel, hogy egy rakás pénzt lehúznak tőled,mikor feleszed. Én pár éve 1 milliót vettem fel,és 8000 körül kellett fizetnem érte, hogy visszakapjam a pénzem, nagyon fel voltam háborodva,azóta utálom az OTP-t.
2010. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Köszönöm, hogy ilyen szép kerek választ írt, de nem erre voltam kíváncsi!!!
2010. máj. 21. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen előre be kell jelenteni az igényelt összeget és ha van a számládon másnap felveheted. Gond esetleg akkor van, ha a számládra előtte nap érkezik a felvenni kívánt összeg, mert akkor esetleg kutakodhatnak származása felől. Az pedig lényeges, minden pénzmozgásnak ára van, akár ki, akár beteszed a lóvét. Ja és személyi ig. mindenképp kelleni fog. Szép Napot .
2010. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Előre szólj, hogy mikor,és mennyit,szívesen elkísérlek :-)

Viccet félretéve, előző nap be kell jelentened, hogy a megfelelő kénzpénzösszeget kiszállítsák a bankba.

Az első hozzászólónak részben igaza van, ekkora kézpénzmozgást jelentenie kell a banknak, a pénzmosásra vonatkozó törvény előírásai miatt. De emiatt csak annak van félnivalója, aki nem besületes úton jutott a pénzhez!

2010. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkit megnyugtassak: Az OTP-nél van egy szabad felhasználású hitelünk, lakásvásárlás céljából igényeltük, és a ház adás -vétele most esedékes. A tulaj kp.-ben szeretné az előleget megkapni. Ennyi az egész. Nem a maffia megy leszámolni.
2010. máj. 24. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!