Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamentánál ha 10ezres...

Fundamentánál ha 10ezres számlát nyitok, de később 20ezret tudok fizetni, megkapom a 72ezres állami támogatást?

Figyelt kérdés
Tehát egy 10 ezres szerződésnél ha időnként néhány hónapig tudok fizetni 20ezret, akkor azokra a hónapokra megkapom a 20ezer utáni 72ezres állami támogatást ,vagy csak a szerződéses 10ezer utánit?

2017. júl. 15. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az OTP-nél biztosan működik ez a dolog. Én kb 3 éve minimális összegűt nyitottam, és 20 ezret fizetek minden hónapban. Gond nélkül megkaptam az állami támogatást a 20 ezer után minden szerződéses év végén.


Megnéztem az OTP ÁSZF-jében és ott azt írták, hogy a szerződéses összegen felüli többlet befizetést visszautasíthatja a bank. Valószínűleg nem érdekük, hogy ezt tegyék, úgyhogy működik ez a módszer.


Két nagy előnye van egyébként ennek:


- a számlanyitási díj lényegesen kedvezőbb, hiszen az a szerződéses összeg X százaléka

- kevesebb a kötöttség, a lehetőségeimhez mérten a minimális összeg és 20 ezer között mindig annyit fizetek, amennyi belefér a költségvetésbe; bizonyos keretek között az elmaradást is lehet rendezni


A Fundamentával nincs tapasztalatom.

2017. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ugyan mód rá, hogy ezzel trükközz, de nem minden esetben éri meg. Ha pl a hitelt is igényelni akarod, akkor nem.
2017. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Ez így nagyon színpatikus. Bízom benne, hogy a fundamentánál is működik.
2017. júl. 15. 22:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, a hitel nekem nem kell. Csak a megtakarítás.
2017. júl. 15. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,működik.
2017. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 16. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a hitel nem kell, akkor hajrá! Megy a fundánál is, érdemes elolvasni az aszf-et!
2017. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!