Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha elkezdem a lakásom tetőteré...

Ha elkezdem a lakásom tetőterének a beépítését saját pénzből akkor is megkapom a csok összegét?

Figyelt kérdés
Leirom hogy értem. Van 3iker babánk. Van egy házam nekem. És van egy saját kislakasa a feleségemnek. A kislakast eladtuk mar. En meg nem ajándékoztam oda neki a ház felét. (nem tudtunk meg elmenni intézni. Csok egyik feltétele.) szóval az a kérdésem hogy kb 7milliónk lesz az ő lakásából. Hogy elkezdhetjük e a bővítést ugy hogy a csokot meg nem intéztük el? Vagy a bank csak úgy ad hitelt hogy meg semmihez nem nyúltunk?

2017. júl. 17. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A CSOK új építésű, vagy új jellegű lakás vásárlására jár. Az, hogy te felújítasz nem CSOK-kompatibilis.
2017. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bővítés. Tetőtér beépítés. 2.2millió.
2017. júl. 18. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szomszédék szobát akartak toldani a házhoz, megcsinálták az alapot (csak maga a beton, semmi más). Majd jöttek a csokhoz felmérni a házat, és már nem adták meg, mert ott az alap. Ha felverik és újrakezdik, megkapták volna (többi feltétel rendben volt). Szerintem ne kezdjetek hozzá, intézzétek a csokot.
2017. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezted bankban, hogy az a tetőter beépítést te akarsz, az megfelel-e a csokos bővítés szabályainak? Mert nem minden tetőterasz beépítés alkalmas csok igénylésére. Már a tervezés előtt bankkal kell beszélni róla, hogy megfelelő mennyiségű és rendeltetésű terület alakuljon ki.
2017. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
70Nm lesz. Jaja valszeg elmegyünk azt megkérdeztük. Az a biztos
2017. júl. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!