Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 500 ezer - 1 millio Ft os...

500 ezer - 1 millio Ft os osszeggel melyik befektetesi alapot ajanljatok? Es milyen kamatra szamithatok?

Figyelt kérdés

Olvasgattam az otp weboldalat. Annyi van mint a tenger, nem igazan tudok rajta kiigazodni.

Kb 1-2 evre kotnem le az osszeget.



2017. júl. 22. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Értem. Te nem tudsz kiigazodni rajta, ezért ismeretlenek, egy anonym oldalon javasoljanak neked befektetési alapot, amibe a saját megtakarított pénzedet teszed?
2017. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. De gondolom van akinek van tapasztalata ezzel. Arra lennek kivancsi.
2017. júl. 22. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire akarsz kockaztatni.

Ha magas kockazatu alapba eszed akkor 1-2 ev alatt akar 40% ot is nyerhetsz de ugyanennyit bukhatsz is.

Ha alacsonyba teszed akkor 2-3% nyeresèg varhato...

En magas kockazatuba teszem es elemzek, eladom ha eleri az altalam elvart 3-5% hasznot es akkor is eladom ha 2-3-% buko van. De van hogy tovabb tartom kulonbozo infok alapjan. Fontos hogy ne egyfèlèbe tedd. Az elmult egy evben hazai es azsiai reszvenynalapokka lehetett kaszàlni de nincs ra garancia hogy lehet is mèg.

2017. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a saját tapasztalatomat tudom leírni, 1,5 millával lehet OTP Triót vásárolni (nem tudom megvan-e még), ebből én a Bef.alapos résznek a tőkevédett Arany Válogatottat kértem. Ez viszonylag 'jól' kamatozik, de a lényeg a tőkegarancián legyen.
2017. júl. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja nem ia olyan rossz amit utolso irt.

Tokevedett azaz alacsony kockazatu es kb 4% hozama volt kozel egy ev alatt.

Persze az ado lejon mèg illetve kivancsi lennek mennyi az otp dele az osszes koltseg (szamlavezetes meg adas-vetel)

2017. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!