Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges ezen adatokból...

Lehetséges ezen adatokból feltörni a bankszámlám?

Figyelt kérdés
El akartam adni a neten a telefonom, és egy angliában lévő ember jelentkezett is rá, és mondta hogy el utalja a pénzt. Jött egy e-mail, és egyből rájöttem, hogy ez átverés. Viszont előzetesen megadtam a számlaszámom (iban) és a swift kódot illetve a bankom nevét is továbbá a telefonszámom és az email címem.

2017. júl. 27. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel legfeljebb tenni tud a számládra pénzt, levenni nem.
2017. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm a gyors választ:)
2017. júl. 27. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Nem tud mit kezdeni vele, hacsak nem az ISIS utal neked egy kis pénzt, akkor mehetsz magyarázkodni, de ettől nem kell tarts.


Nem tud vele mit csinálni.


Nem gondolod, hogy Angliából fognak egy használt telefont megvenni, ne legyél már ennyire naiv.


Ki sem dob egy angliában élőnek magyar oldalt a google, ha meg magyar az illető, akkor ott bőven keres annyit, hogy ott vegyen telefont.


Gondolkodj mielőtt bedőlsz az ilyeneknek.

2017. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eh, már akkor megmondtuk neked.

mit írt amúgy, kíváncsi lennék

2017. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!