Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért vonnak minden hónapban...

Miért vonnak minden hónapban kártyával kapcsolatos díjat?

Figyelt kérdés
A számlához tartozó kártya díja olyan 6000 forint évente. Tegnapi nap levontak 5350 forintot kártya díj gyanánt. Ez oké. Viszont most néztem a netbankba és minden egyes hónapban 1500-2500 forintos összeget levonnak kártya díj gyanánt. Áprilisig néztem vissza és minden egyes hónapba meg volt ez a díj. Nem sok feltétele van a számla birtoklásának, így ezek nem játszanak. Semmi egyéb információ nincs megadva, hogy miért lettek bizonyos tételek levonva. Nem az én számlámról van szó! A számláról nincs utalgatva, kártyás vásárlások vannak rajta végrehajtva csak, meg KP felvétel.
2017. aug. 8. 20:35
 1/6 A kérdező kommentje:

SMS ezekről a díjakról nem érkezik, így ha az ember nem nézi a netbankba, akkor fogalma sincs szinte, hogy kb 3000 forinttal havi szinten legombolják. Kártya díj mellé még különböző forgalmi díjak, jutalékok is vannak 200-400 forintos tételek, plusz késedelmi kamatok, 1-2 forintok. LOL



Amúgy a Budapest Bank Komfort számlacsomagjáról van szó.

2017. aug. 8. 20:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Valszeg kezelési díj. hívd fel a bankod vagy esteleg nézd meg a számlád kondícióit...
2017. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az én számlám. Átnéztem a kondíciókat, nem találtam semmi olyat benne, amely ezeket indokolná, de átnézem újra. Holnap fel lesznek hívva. Sajnos ahol lakunk, ennek a banknak nincs fiókja.
2017. aug. 8. 20:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam semmi használhatót, számolgattam is, de nem jött ki értékelhető szám, százalék.
2017. aug. 8. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bank még fizet is a kártyás vásárlások után, Erste Joker rulz
2017. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bank telefonos ügyfélszolgálata
2017. aug. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!