Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal számlámon milyen...

PayPal számlámon milyen sorrendben szerepeljen a nevem (két keresztnevem van)?

Figyelt kérdés

Sokfélét olvastam már, hogy régen gondot jelentett a nevek megfordítása, de ma már nem probléma, de akkor sem tudom mit tegyek. A nevem pl. Kovács Antal József, akkor mi szerepeljen regisztrációnál a first name-ben és mi a last name-ben? Bankot szeretnék hozzárendelni a paypal-hoz, de elvileg pontosan egyeznie kell a számlatulajdonos nevével, ami Kovács Antal József, de a PayPal úgy adná meg, mielőtt megerősítem a bankom, hogy Antal József Kovács. Mit tegyek? Ez a formátum is megfelelő lenne, vagy csináljak egy új regisztrációt? Ha igen, mit írjak hová?


First name: Kovács

Last name: Antal József


Ez megfelelő formátum lenne?


Illetve "Bank name"-hez jó lesz az OTP SWIFT kódja, a OTPVHUHB

Az "Account number"-hez pedig a sima számlaszámom vagy IBAN számot adjak meg?


A válaszokat köszönöm!



2017. aug. 23. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Kovács Antal József módon regisztráltam, azóta is ebben a sorrendben szólít, DE ez 11 éve volt, azóta változhatott a regisztrációs metódus.

Bank naem-nek ne a swift-et írjad, hanem azt, hogy OTP Bank

A számlaszámnak pedig belföldi formátumban kell lennie, még ha furcsa is (később ha például kiveszel pénzt, akkor a magyar bankszámlaszámodra egy magyar bankszámláról (Unicredites) küldi majd a pénzt a Paypal, illetve ha feltöltöd az egyenlegedet, akkor szintén arra a magyar számlára utalsz, tehát nem ibanos téma!)

2017. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

First name: Antal József (ugyanis ez a keresztnév)

Last name: Kovács

A kártyán pedig ugyanez szerepeljen (vagyis ugyanazt add meg, ami a kártyán van, tehát ha ott nincs mindkettő, akkor ne add meg a Paypalon sem).

2017. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elvileg működik. Mindenkinek zöld kéz.
2017. aug. 23. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!