Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tesco Vásárlókártya egyéb...

Tesco Vásárlókártya egyéb költségei?

Figyelt kérdés

Rám sóztak Tesco Vásárlókártyát, eddig minden tartozásomat visszafizettem. Előbb-utóbb megszüntetném, de érdekelne, hogy milyen költségek vannak.

Az világos, hogyha a következő hónap 15. napjáig törlesztek, a hitel kamatmentes. Azt is értem, hogyha a hitelkeret 70%-át kihasználom, a kártya éves díja 5100 Ft helyett 0 Ft. De biztosan vannak rejtett költségek, amelyek jobban ösztönöznek a kártya megszüntetésére, például számlavezetés vagy ilyesmi, nem?


2017. aug. 27. 19:47
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


Számlavezetési díj jelenleg nincs (kit tudja meddig).


"ha a következő hónap 15. napjáig törlesztek, a hitel kamatmentes"


Ha a következő hónap 15. napjáig a TELJES FELHASZNÁLT ÖSSZEGET visszafizeted, akkor kamatmentes. Ha csak törlesztesz, akkor jön a közel 40%-os kamat. Ha készpénzt veszel fel vele, az mindenképpen 40%-os hitellé válik.


A visszafizetés a saját bankodnál költséget jelenthet (átutalás vagy csoportos beszedés).


Szerintem AZONNAL szüntesd meg.

2017. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Rám sóztak Tesco Vásárlókártyát" :D:D:D felnőtt emberek ilyenre rávehetők, eszméletlen...
2017. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!