Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » PEPCO állás. Van olyan aki...

PEPCO állás. Van olyan aki itt dolgozik és tudna véleményt mondani? Milyen a bérezés, munkaidő?

Figyelt kérdés
Bármilyen információ érdekel!
2015. nov. 7. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Borzalmas. Három hónapig bírtam. A főnök elviselhetetlen volt, a társaság 90%-a búvalba*ottakból állt. Ha egy kicsit is jól érezted magad és úgy mentél be a munkahelyre, akkor valamivel egyből lehurrogtak csak, hogy rossz napod legyen.


Folyamatos árufeltöltés reggeltől estig. Cipekedés, pakolás, csipogózás, vállfázás, szekrényekbe polcok kivétele, berakása, árupakolása, áthelyezése ide-oda, mert folyamatosan variálnak, hogy mi hol legyen. Egy rohadt percre nem állhatsz meg, mert jönnek és szólnak, hogy miért nem robotolsz és dolgozod ki a beled.


12 órában dolgozol; folyamatosan. Van, hogy 13-ban, ha úgy jön áru. Ha a teljes egyórás szünetedet kiveszed akkor úgy néznek rád, mintha rühes, leprás lennél, mert náluk az a módi, hogy egyél gyorsan, igyál gyorsan és menj vissza dolgozni.


A fizetés 91.000 ft, amit kézhez kapsz. Ha jól teljesít a bolt akkor kapsz még 9.000 ft prémiumot, ha nem akkor meg nem.

2016. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ma magyarországon ez a moralitás.. Penny Market ugyan ez mint amit a kedves előző írt!!! Ideg betegek az emberek... Es ezt a másikon vezetik le .
2016. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
62%
Látom,hogy ez nem egy mostani kérdés,de 1-es válaszoló ha mégis látnád ezt,légyszi írd le h ezt helyileg melyik üzletükben tapasztaltad!
2017. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Ez a Pepsi?
2017. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Irénke1973 válasza:
60%
Szigethalom Penny Market áruházba senki se menjen. 2napot bírtam szörnyű volt.
2019. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
93%
Szia! Nem tudom ,lehet valakinek segítség lesz,ha az én tapasztalatom leírom. Interjún nem kérdeztek semmit csak elmondták,hogy a pepco milyen üzlet honnan indult és hány boltjuk van eddig,aztán a fizetés 205brutto plusz,ha valóban a bolt forgalma eléri azt az összeget akkor kapsz prémiumot. 1 év után 10% kedvezmény 2 év után 20% dolgozói kedvezményt kapsz. 12 órázni kell délelőtt 30 perc délutáb megint 30 perc szünet. 1 hetem ugy állt össze hogy 3 napot dolgoztam és 4 napot itthon,de ha olyan környezetbe kerülsz akkor hamar megy az idő észre sem veszed hála az égnek én pont ilyen helyre kerültem. Nagyon kedves mindenki mindenkivel és nem az van mint legtöbb helyen,hogy a háta mögött elmondja mindennek a fönökség is nagyon korrekt nem hajtanak és segítenek mindenben,még a beosztásnál is mindig meg kérdezik, hogy van e valami kivánságod,hogy melyik nap esetleg ami nem jó,mert akkor ugy írják meg. Remélem tudttam segíteni,ha valaki oda menne dolgozni, persze nem mindenhol ilyen kedvesek,csak le írtam az én példám.
2019. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
78%
#6 Hadd kérdezzem meg, mennyi amit nettóban kézhez kapsz? Most jelentkeztem a Pepcoba, koszonom, ha valaszolsz!!
2019. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Szia kijavitanám az előző hozzászólásom a kedvezmény részben ugy akartam hogy már az első pillanattól 10% kedvezmény van és a 2.évet töltöd ott akkor már 20% és a bolt forgalma után is van bónusz ez változó 5%-20% ig. Utazást téritik én kocsival járok 15ft / km netto fizetés 140-160 ez alatt nincs kevesebb csak feljebb
2019. szept. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Szandra9067 válasza:
88%
Rettenetes ott dolgozni eladóként. Nagyon leterhelnek, nonstop pakolás, nagy a hajtás. A raktár folyton tele. Áru folyton jön. Nagyon mehterhelő fizikálisan. Azóta fáj a hátam és kattog a forgóm. Megállni nem lehet. Ha kiveszed a teljes ebédidőd, kinéznek és csesztetnek, mert mennyi áru van, nincs idő megállni. A fizetés minimális, sehogy se éri meg. És menni kell másik Pepcoba is, mikor új boltot nyitnak pakolni, utazgatni. A boltnyitós pakolás nagyon megterhelő. Bár ne csinátam volna végig... de mindig azzal hitegettek, hogy ezt kibírjuk, aztán jobb lesz... több, mint fél évig csináltam, aztán leamortizálódtam fizikálisan... itt fáj, ott fáj. És minden Pepcoban ez várható, hiszen a felsővezetőség, a tulaj ugyanaz... én a közvetlen boltvezetőinket is sajnáltam... nekik sincs jobb soruk ebben az üzletláncban. Máshol is voltam már eladó, össze se lehet hasonlítani. Pepcoban nincs emberség a dolgozók irányába.
2019. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
90%
Azóta van friss infója valakinek?
2021. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!