Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel felvételről valaki tud...

Feketeszisza kérdése:

Hitel felvételről valaki tud nekem tapasztalatot, vagy pontos infót adni? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Szeretnénk hitelt felvenni párommal,az ő jövedelmére,mivel neki 160 felett van.

Amikor a 3 hónap próbaidő lejár,rögtön megigényelnénk.

Viszont onnan már sietős lenne,mivel egyrészt arra kell,hogy kitudjunk költözni vissza,mivel munka lenne,csak a lakás mint tudjátok 300.000. kauciónál kezdődik. Körülbelül 1 milliót tervezünk felvenni,talán 100-200-al több lenne,nagyjából kiszámoltuk már.

Szóval,onnantól mennyi idő lenne? Szabad felhasználásút szeretnénk. Itt is kell ügyvéd? Mennyi esély van rá,hogy megkapjuk? HA valaki banknál dolgozik,vagy tapasztalattal szolgál,megköszönném,ha írna.



2017. szept. 4. 09:53
 1/4 anonim válasza:
Nekem az a véleményem h inkább egyél egy hónapig száraz kenyeret de maradj szabad attól nincs drágább tapasztalatból mondom bár ne vettem volna fel soha !
2017. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából a meló meglenne,és kinntiból nem nagy dolog kifizetni 100 Eurot pl havonta.Főleg 2 fizuból,nem arról van szó,hogy szárazkenyéren élni,de a kaucióra mindenképp kell pénz,ennyit meg nem tudunk összespórolni,plusz van egy két dolog,amit jó lenne végre kinyögni,és akkor már csak a hitel maradna amit felveszünk,havi 100 euro körül,az azért jobb,mint ha ez meg az meg amaz még a nyakunkon lenne. Szerintem. De bocs,most ez bunkó lesz,nem azt kérdeztem,hogy okos ötlet-e,ez már eldőlt,hogy veszünk fel,hanem a tapasztalatokat,hogy kinek hogy ment az ügyintézés.
2017. szept. 4. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

"nem azt kérdeztem,hogy okos ötlet-e,ez már eldőlt,hogy veszünk fel,"


Már ha kaptok... Ugyanis mostanában nem úgy megy, hogy én eldöntöm. veszek fel hitelt, hanem úgy, hogy ha a nagyhatalmú bankok is úgy akarják, akkor vehet fel az ember hitelt. Indoklás nélkül is elutasíthatják a hitelkérelmet.

"Amikor a 3 hónap próbaidő lejár,rögtön megigényelnénk.

Viszont onnan már sietős lenne,mivel egyrészt arra kell,hogy kitudjunk költözni vissza"


Mégis hova vissza?

Meg aztán 3 hónapos munkaviszonyra egyáltalán nem biztos, hogy kaptok 1 milliót.


"plusz van egy két dolog,amit jó lenne végre kinyögni,és akkor már csak a hitel maradna amit felveszünk"

mi az, amit ki kéne nyögni? mert ha pl. áruvásárlási hitel, más kölcsön, akkor szinte tuti, hogy nem fog adni a bank.


"Itt is kell ügyvéd?"

Nem kell.


"Mennyi esély van rá,hogy megkapjuk?"

Nem sok.

2017. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. Az első dolog,ami neked nem tetszett:

Mivel ezzel tisztában vagyok,de nem azt kérdeztem,hogy ki szerint jó ötlet,hogy mi hitelt akarunk felvenni,hanem a kérdéseimre akarok választ kapni,szerintem jogosan írtam. Ezzel tisztában vagyok,hogy lehet nem adnak.

Vissza Németországba ;) Mivel ebben az országban nem lehet megélni,nem lehet semmit elintézni.

Páromnak elég jó jövedelme van,sokszor 200 Felett.

Szóval,arra már talán.

Nem biztos,hogy pont annyit veszünk fel,kinézzük a lakást stb,aztán dől el,hogy mennyi kell.

Volt,ahonnan visszahívást kapott,azt mondták a három hónap a minimum,tehát 3 hónaptól már van rá esély ,hogy megadják. Sajnos szükségünk van rá. Köszi a válaszod.

2017. szept. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!