Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek PLC programozó,...

Hogyan legyek PLC programozó, ha mindenhová szakmai tapasztalatot kérnek?

Figyelt kérdés

Ha a jövőben ebben a munkakörben szeretnék dolgozni, akkor hogyan találjak állást ? Beírtam hogy plc programozó, állítólag nagy hiány van belőle, sokat is lehet vele keresni de több tucatnyi hirdetés közül egy az az egy olyan állást találtam ahova ne kérnének tapasztalatot.


Gondolom most az a válasz fog jönni, hogy egyetem alatt vállalj gyakornoki munkát. És ha a környéken ahol lakom kb nincs ilyennel foglalkozó ceg ? Nem Budapesti vagyok. Alapból nem tudom hogy egyetem mellett mennyire menne, mivel mint tudjuk az angol is elengedhetetlen de mivel németes voltam így majd szinte nulláról tanár nélkül kell fejlesszem magam.



2017. aug. 30. 15:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A legtöbb helyre 1-2 év tapasztalat is elég lenne, szóval ahogy én látom elég lenne valahol elkezdeni, és akkor utána már simán menne. De egyik cégnek sincs türelme senkit sem betanitani ?
2017. aug. 30. 15:26
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitűnő vagy a többiek között, akkor felvesznek "tapasztalat" nélkül is (max. kapsz egy-kettő próba feladatot). Másik lehetőség, hogy olyan munkát keresel, aminek része a PLC programozás, de nem csak abból áll (általában elektrotechnikusi munkakörökben vannak ilyenek).


"Gondolom most az a válasz fog jönni, hogy egyetem alatt vállalj gyakornoki munkát."

Most akkor egyetemre szeretnél menni, vagy PLC programozónak?

2017. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudtommal bizonyos mérnöki szakokon ( pl villamos ) tanítanak PLC programozast és több allashirdetesnel is az szerepel hogy " felsőfokú műszaki végzettség "
2017. aug. 30. 16:00
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Ott vannak sz iskolai szünetek
2017. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor tanulnék angolt. Végig németes voltam.
2017. aug. 30. 18:20
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok cégnek van gyakornoki programja, amiket nem fogsz megtalálni arra a kulcsszóra keresve, hogy "PLC programozó".
2017. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Gyakornoki meló,és ha kell feljössz Pestre ennyi.

Aki keres az talàl.

2017. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Gyakornoki meloknál legtöbb helyen heti 3 napot kérnek. Mivel 150 km-re van BP ezért nyilván ezt csak úgy lehetne megoldani ha semmit nem jarnek haza, és nem hiszem hogy megérné mert a fizetes lehet még az albereltre se lenne elég. Pestiként könnyű tanácsokat osztogatni
2017. aug. 31. 19:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz àt pesti egyetemre.


Én putri Szabócsból jöttem el direkt egyetemre.


Munkàltatókat nem érdekli semmi csak a profit és csak ma csak most mennyit termelsz,old meg a többit neki elvàràsai vannak aminek meg kell felelni ha megfelelsz szép életed lesz.

2017. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy nem csak Budapest létezik?
2017. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!