Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon kínos, hogy jelenleg...

Nagyon kínos, hogy jelenleg nincsen bankszámlaszámom, és csak személyes befizetéssel tudok valamit elintézni?

Figyelt kérdés
Vásároltam valamit, előre kell utalni a pénzt, és mivel volt egy elég "sötét" korszakom, munkám sem volt, stb. megszüntettem a bankszámlaszámomat is, így utalni nem tudok. Lényegében ilyenkor csak be kell menni az ügyfélhez tartozó bankba és befizetni az összeget? Előre is köszönöm a válaszokat.
2017. szept. 6. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, bemész a bankjába és befizeted a számlájára. Ki felé kínos? Az előző számlacsomagomnál tök drága volt az utalás így ha belefért az időmbe, én is inkább befizettem az eladó számlájára. Ez nem egy olyan téma, ami kínos tud lenni.
2017. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! :) Igen kicsit furcsa a kérdés. Legutóbb társaságban merült fel ez a téma, és volt aki teljesen kiakadt, hogy nincsen számlaszámom...
2017. szept. 6. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!