Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen PayPal számot adjak...

Milyen PayPal számot adjak meg, ha nekem akarnak utalni?

Figyelt kérdés
Egy cég pénzt utalna a PayPalra, de nem tudom mit adjak meg nekik, a Paypal bankszámlaszámát? vagy csak elég a Transfer ID vagy az én bankszámla számomat? tudna valaki segíteni?
2017. szept. 9. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
e-mail címet
2017. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

próbáltál elindítani egy utalást, mintha te akarnál valakinek pénzt utalni? ott mit kell megadni a paypalnak?


Na, pontosan ezt kell neked megadni a partner cégnek.

2017. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert kb 15 perce regisztráltam, és full új minden, szóval elég az e-mail címemet megadni és így tudnak pénzt küldeni?
2017. szept. 9. 13:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve meg kell erősítenem a számlaszámomat vagy nem? mert tőlem 255ft-ot vettek le, de semmi kódot meg ilyesmit nem adtak meg.
2017. szept. 9. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy cég pénzt akar utalni neked Paypalra? Reméljük, hogy nem vásárolni akarnak tőled valamit.
2017. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarnak vásárolni tőlem...de tudsz segíteni a fenti kérdésekre vagy nem?
2017. szept. 9. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Már leírták, hogy az az e-mail cím kell, amit megadtál a Paypalon.
2017. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen olvastam és az a része oké, de azóta feltettem még egy kérdést, ami nem tiszta nekem.
2017. szept. 9. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell erősítened a kapcsolni kívánt kártyád a küldött kóddal. Keresd!
2017. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!