Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Van Tesco hitel és vásároltunk vele áruhitellel. A banki tutalást választottuk. Hova kell utalni a pénzt? Kaptunk 1 papírt, azon szerepel 1 hitelszámlaszám, megpróbáltam arra utalni, de azt írja, h nem felel meg a számlaszám a formátumnak.

09-13 19:27  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Plazmatévé vagy notebook?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 09-13 23:30 Privát üzenet
3x8 számjegyből áll a számlaszám? Lehet hogy összekevertétek valamivel.

Nem is gépeltétek el?

Mert annak kb. nulla az esélye, hogy a bank tévesen írja le.
De ha végképp nem megy, akkor menjetek be a bankba. Ne a Tescoba, hanem a hitelező bank fiókjába.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 09-14 08:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ugy van irva,h hitelszámlaszám: 16 karakter elválasztás nélkül, nem is szokványos formátum...bemegyek köszi,csak mondom hátha tud valaki valamit...amugy telefont!

# 3/3Időpont 09-15 07:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hitel szempontjából mindegy, hogy határozott vagy határozatlan idejű a munkaszerződésem?
Ha nekem kölcsönöm van egy banknál. Akkor egy másik bankba hogyan adnak nekem kölcsönt? Külön számlát kell nyitnom ott is, vagy hogy működik ez?! Vki letudná írni.
Miért írja ezt ki az OTPDirekt? Hiba a bevitt adatokban! Sajnáljuk, de az Ön által megadott számlaszám formátuma hibás.
DEVIZA Elszámolás. Ha nem az én nevemen van a kocsi, de írunk meghatalmazást, hogy az én számlaszámomra utalja a bank a pénzt az lehetséges? Nem gond, hogy más nevén van a hitel..
Mi a külömbség bankszámla és bankkártya között?
Mi a különbség a számlaszám és a folyószámla között?

Kérdések a Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu