Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki vett fel már osztrák...

Valaki vett fel már osztrák hitelt?

Figyelt kérdés
Aktív KHR-t vagyok, nem sokkal kb 200.000 Ft miatt, jelenleg az OTP faktoringnak fizetem, rendszeresen. De most nagyon hitelre lenne szükségem, kb 1 millió forintra (természetesen abból kifizetném a teljes faktoring tartozást) de sehogy nem járok sikerrel. Akárhogy gondolkozok sehova lépni nem tudok. Providenttől is próbáltam, de ameddig van "kis" hitelem addig nem adnak maxi kölcsönt. Próbálnám ezt az osztrák hitelt de nem tudom hogy lehet őket elérni. Valakinek van valami ötlet? Persze ha a providenttől fel tudnám legalább az 500ezres maxi kölcsönt felvenni, akkor is kifizetném ezt a faktoringot, mindegy csak már le kerüljek erről a khr listáról.

2017. szept. 14. 13:31
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

A KHR-ben visszamenőleg ottmarad a negatív bejegyzés, valamint a KHR-be bekerül a Providentes hitel is.


"Próbálnám ezt az osztrák hitelt de nem tudom hogy lehet őket elérni. "


Ha valaki azt hirdeti magáról, hogy olyannak is tud hitelt intézni, aki bizonyítottan képtelen hitelt fizetni, attól én menekülnék, mert nagyrészt átverés. Ha az első dolog az, hogy utalj pénzt, hogy egyáltalán szóba álljanak veled, akkor pláne.

2017. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Providenttel sem vagyok elmaradva, azt mindig normálisan fizettem, csak az a baj hogy van heti törlesztésű hitelem, így nem adnak olyan hitelt amit havonta kell fizetni
2017. szept. 14. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Dolgozz többet, fizess a többletjövedelemből. Szerencséd van, hogy a KHR visszatart Téged.
2017. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Providenttel sem vagyok elmaradva, azt mindig normálisan fizettem, csak az a baj hogy van heti törlesztésű hitelem, így nem adnak olyan hitelt amit havonta kell fizetni"


Nem kizárólag azért nem adnak havi törlsztésű hitelt, mert van heti törlesztésű hiteled, hanem azért, mert nem tartják elégnek a fedezetet (a fizetésedet) a két hitel törlesztésére. Persze ha nem lenne a heti, akkor esetleg éppen megadnák a havit is. De nem az egyetlen (és nem a fő) ok a heti törlesztésű hitel megléte.

2017. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!