Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste bankból átutalás Angliai...

Erste bankból átutalás Angliai kártyára?

Figyelt kérdés

Hogyan kell Erste bankból átutalni Lloyds bankba lévő kártyára pénzt (számlára).

Erste netbanból próbáltam devizaátutalást indítani de az országkódoknál elakadtam, mivel nincs benne Nagy Britannia (GB) a felsoroltak között.



2017. szept. 19. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
IBAN számlaszám és név, közlemény, sehol se kell kiválasztani, hogy GB
2017. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kártyára úgyse tudsz pénzt utalni, csak számlára.
2017. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Transferwise. Regisztrálsz megadod címzettnek az angol banki adataid utána megerősíted az utalást utána pedig kifizeted mintha neten vennél valamit. Garantáltan olcsóbb és gyorsabb mint bankon keresztül küldeni. Tegnap utaltam velük sokadjára. Kevesebb mint tíz perc alatt az angol számlámon volt az összeg és 4950ft-ot spóroltam banki utaláshoz képest még úgy is hogy csak 87ezer forintot utaltam. Országok közti pénz küldésre ennél nincs gyorsabb és olcsóbb módszer.
2017. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!