Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok belépni az...

Miért nem tudok belépni az otp internetbankba?

Figyelt kérdés
Már két éve használom, sose volt gond, most meg azt írja, hogy hibás az azonosítóm vagy a jelszó. Persze nem hibás, megvan papíron és leellenőriztem. Egy hónapja kaptam új kártyát és aktiváltam is. Utána egy-két nappal be tudtam lépni, úgyhogy nem hiszem hogy az új kártya okozná a gondot. Mi lehet a baj?

2017. szept. 20. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs a capslock véletlen bekapcsolva a gépen?
2017. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kártyának semmi köze a netbankhoz: ha nincs kártyád, akkor is be tudsz lépni a netbankba:

- azonosító

- számlaszám

-jelszó

Ezt a 3-at kell beírni, de valóban lehet, hogy véletlenül benyomódott közben a Caps lock.

2017. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi nem volt benyomva. Pár napja még működött. Már megint mehetek a bankba... igazából ritkán van rá szükségem, de most nagyon fontos és sürgős lett volna és pont ekkor nem működött. Hát köszönöm... igazából nem számít hogy az év nagy részében működik, ha pont akkor nem jó amikor igazán kellene.
2017. szept. 21. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!