Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mina teendő ebben az esetben?

Mina teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szóval én már elektronikusan igényeltem a diákhitelt,vagyis nem kell bemennem személyesen.

Havi 50ezret igényeltem egyben(vagyis egyszerre 250e fog érkezni a számlámra).

Viszont ugye most módosították,és 70e-t is fel lehet venni. Én meggondoltam magam és inkább ezt a havi 70e-t szeretném egy összegben. Van rá valamilyen lehetőség a módosításra?

20L



2017. szept. 21. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a diákhitel központtal.
2017. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel diákhitelt. Sokáig fogod nyögni a törlesztőket és nem jutsz egyről a kettőre. Inkább vállalj munkát a suli mellett és abból fedezd a kiadásaidat.
2017. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos orvosi mellett elég nehéz dolgozni
2017. szept. 22. 00:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Az igaz. :-(

De orvosként legalább pikkpakk megkeresed a felvett hitel összegét! Egyébként úgy tudom, elég jó ösztöndíjakat adnak az orvosin, szóval remény mindig van!

2017. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!