Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakashitelnél ez a jövedelem...

Lakashitelnél ez a jövedelem forma rontja az esélyeket?

Figyelt kérdés
Bejelentett munkahely,de nem teljes munkaidős, hanem 2 részmunkaidős, külön cégek által bejelentve. Fizetésben, munkaidőben olyan mintha egy főállás lenne, csak két helyről jön a fizetés. Ez mennyire rontja az esélyeket? Ez csak az egyik szereplő esetében igaz, a másik szereplőnek normál megoldással van a fizetése.
2017. szept. 23. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi tavaly vettünk fel hitelt a párommal. Nekem több munkahelyem is van, ezért az én esetem se volt a szokványos. Akkor épp úgy nézett ki, hogy volt egy napi 6 órás főállásom, ezen felül két mellékállásom volt, ahol megbízással fizettek engem. Azt tapasztaltam, hogy a megbízások egyik bankot se érdeklik. Hiába volt csak a megbízásokból havi több százezer bevételem, nem számított. A 6 órás munkaviszonyommal van amelyik bank elküldött. Hiába keresek azzal is elég jól, mivel nem volt meg a 8 óra, azért szóba se álltak velem. De szerencsére volt olyan bank, amelyiket nem érdekelte, hogy hány órára vagyok bejelentve, csak a nettó fizetésemre voltak kíváncsiak. Összegezve részben romlik az esélyed, mert van amelyik bank el fog küldeni, de van ahol ez nem számít.
2017. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rontja - kérdés, hogy ehhez képest még elég magas-e a jövedelmetek. A bankok simán úgy gondolkodnak, hogy ha egy cégnél el kell küldeni valakit, a legtöbb esetben a részmunkaidőssel kezdik. Lehet a másik szereplő elég erős a hitelhez, akkor nincs gond.
2017. szept. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ez abban az esetben is necces, ha egy cégcsoporton belül, egy székhelyen van a két cég? Illetve mennyire megy bele a bank abba hogy milyen cégről van szó? Vagyis hogy mi maga a munkahely. Maga a fizetés alap esetben elég lenne valószínűleg, csak ne lenne ez a megosztás..
2017. szept. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!