Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakástakarék. Fundamentával...

Lakástakarék. Fundamentával vagy OTP-vel lesz több pénzem? 4 évessel.

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanaz a konstrukció mindkettő. Nyitási akciókat érdemes nézni, ott meg lehet fogni egy kicsit.
2017. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a hitelt nem akarod kihasználni, akkor a számlanyitási díjnak nagy részét meg lehet spórolni (ez több 10 ezer forint lehet)!


A trükk az, hogy minimális havi befizetést kell vállalni, de mellette lehet a max 20 ezret fizetni. Ekkor is jár a teljes összegre az állami támogatás!


Az OTP-nél ez biztosan működik, több éve van náluk LTP számlánk, mi így csináltuk, ráadásul 50%-os nyitási akcióval. Az ÁSZF-ben valami olyasmi van, hogy a többlet befizetést visszautasíthatja a bank, de a gyakorlatban ezt nem teszik.

2017. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sosetom ***** válasza:
Nekem korábban OTP volt, most Fundamenta. Jó mind a kettő, a nyitási akciókat kell nézni. Jelenleg szerintem a fundamenta a jobb, de nem vagyok "szakember".
2017. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nikolas Kidman ***** válasza:
Vegyél Bitcoint. Vagy Ethereumot.
2017. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Mindkét cég úgy állítja be, mintha az állami támogatást ök adnák. De az amúgy is jár Neked. Jobban jársz, ha állampapírban takarékoskodsz...
2017. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért vezeted félre? Melyik állampapír ad 4 évre 105 EBKM-et?
2017. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
105 helyett 10% akart lenni, utolsó vagyok.
2017. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!