Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet adóstárs? Szeretnék...

Lehet adóstárs? Szeretnék hitelt felvenni. Tudom fizetni a törlesztő részletet is.

Figyelt kérdés
Viszont kell h adóstársat bevonjak mert a férjemnek van egy lakáshitele amiben én adóstársként szereplek és bár nem tölem vonják a havi törlesztőt de ugye mint adóstárs az én hitelembe is beleszámít így viszont nem kapom meg csak ha adóstársat vonok be. Na most ha én kötök rá biztosítást akkor ha esetleg velem történik vmi rászállnak az adóstársra vagy a biztosítás fedezi.
2017. szept. 27. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a biztosítási feltételekben kellene megnézni. Ha a biztosítási összeg fedezi a teljes visszafizetendő hitelösszeget akkor jó lesz. De jól megdobja a havi összeget.
2017. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!