Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Itt mit adnak el? Bitcoint?...

Itt mit adnak el? Bitcoint? Nem stimmel az összeg

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 30. 21:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
Értem én, hogy mit mondasz, de a piac már csak ilyen, ha bele gebedsz is. Valahol 303 Ft az Euró, valahol 308. Nem stimmel az ár? De stimmel, csak valahol ennyi, valahol annyi. Ez van a bitcoinnal is. Fogadd el, nincs ebben semmi hiba.
2017. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De itt nem néhány %-os hanem 400%-os eltérésről van szó. Hát nem tudom de hogy vagy de ha valahol négyszer annyiért adják a kenyeret akkor én nem elfogadni szoktam, hanem utána járok, hogy az tévedés e, mert jó esélyel az, ekkora eltérést a piac ritkán produkál. gyakran inkább valami másról van szó, a példa esetén nem kenyérről, vagy valami különleges kenyérről van szó, ami annyiért is megéri, vagy valami egész másról van szó. Ekkora anomáliát utána járás helyett valami téves hitként elfogadni ostobaság. Nem jó ilyen csukott szemel járni a világot, mert sok mindenből kimaradsz.
2017. okt. 1. 10:01
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

De komolyan nem értelek még mindig... hihetetlen vagy.

Öcsém, nézd meg az árgépet, vannak 500%-os különbségek bizonyos termékek közt. Ez a marha rohadt drágán adja a bitcoint. És? Akkor nem kell venni tőle. Mi a problémád? Mindenkinek szíve joga hülyének lenni. Én gyűjtöm az érméket, van, hogy egy 100Ft-ot érő érmét 2-3000-ért akar elpasszolni valaki, mert nem ért hozzá. Szerinted megveszi bárki is? Senki. Én is adhatok 1 btc-t 10ezer dollárért. Fog venni tőlem bárki is? Nem. Hülye vagyok, hogy ennyiért adom? Igen. Mindenkinek joga van hülyének lenni.

2017. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%
El is olvastad egyébként a hirdetést, csak megőrültél az árától? Az eladásnak vannak egyéb költségei, pl. csak a posta Moszkvából kitudja hova a világon kerülhet ennyibe, pláne ha nem akarja, hogy hetekig utazzon a levél. Emellett az eBay is kér tőle valamennyit, ezeket nyilván nem fogja magára vállalni. De eleve nem értem, hogy ki az, aki az eBayre megy BTC-t venni. Azt pedig pláne nem, hogy miért keverted ide az Aliexpresst.
2017. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a kérdésre válaszoltok. Ti csak kötekedni jártok ide?
2017. okt. 1. 11:38
 16/30 A kérdező kommentje:

"El is olvastad egyébként a hirdetést"


Én úgy látom, hogy a hirdetést te nem olvastad el, ugyanis benne van, hogy ingyen posta. Bár nem teljesen értem azt hogy bitcoint miért levélben kellene elküldeni bárhova.

Tudod te egyáltalán, hogy mihez szólsz hozzá?

2017. okt. 1. 11:40
 17/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Mi_a_problémád_a_hirdetéssel?


Tényleg nem értem. Magyarázd már el. Az a bajod, hogy nem annyiért adják a bitcoint amennyi a középárfolyama mondjuk? Hányszor mondjam el, hogy a kapitalizmusban, mindenki annyiért adja a termékért amennyiért akarja. Mi a hányást nem értesz ezen? Adhatod a bitcoint 1 dollárért is, és adhatod 200ezer dollárért is. Nincs megtiltva. Érted??? Látom nem fogod fel.

2017. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Fuss már neki újra a kérdésnek. Ha azt megérted végre akkor talán utána a megedződött agyaddal a többi írásom megértése is sikerülni fog.
2017. okt. 1. 12:20
 19/30 anonim ***** válasza:
88%

"Itt mit adnak el? Bitcoint? Nem stimmel az összeg"


Igen, bitcoint. Nem stimmel, mert nem ennyi a jelenlegi árfolyama, de mivel az ebay-en annyiért adsz el dolgokat amennyiért akarsz, ezért semmi közöd hozzá, hogy mennyiért adja. Te hisztizel itt és gondolod túl. Milyen választ vártál? Mit vársz? Neked súlyos szellemi bajod lehet, ha ennyire nem érted ezt meg.

2017. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Hogy mit vártam? Mondjuk az az első mondatot a többi szemétkedés nélkül. De még az első mondatra is csak nagy nehezen voltál képes a többi írásod pedig minősíthetetlen. Tanulj inkább jó modort mielőtt emberek közé mész vagy embereknek írsz. Nem a kocsmában vagy.
2017. okt. 1. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!