Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezzel a kártyával forintként...

Ezzel a kártyával forintként is fel lehet venni a bitcoint, vagy csak dollárban?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 27. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted az OTP-s ATM Amerikai dollárral van töltve? Attól, hogy a kártya devizája USD még a helyi valutát adja ki az ATM. Gondolom külföldön csak voltál már és fizettél saját kártyával vagy vettél ki pénzt. Ott forintban kaptál vissza?


Minden tranzakciónál fog egy középárfolyamos valutaváltást végezni és úgy kapod meg forintban a pénzed.

2017. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor fizettem külföldön akkor terméket kaptam nem forintot. Pénzt meg nem vettem fel külföldön.
2017. szept. 27. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
#1, ne használj ilyen idegen szavakat XD ;)
2017. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!