Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szükségem lenne egy ingyenes...

Szükségem lenne egy ingyenes bankszámlára vagy nagyon olcsó bankszámlára. Pontosabban számlára. Hol nyithatok ilyet?

Figyelt kérdés
Nincs jövedelmem. Csak Fundamentát szeretnék nyitni, ehhez kellene.
2017. okt. 1. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a Gránit Bankot, az elég olcsó.
2017. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


OTP Junior vagy Erste Egyszámla diákcsomag elég kedvező. Nem tudom melyik a jobb, én már idősebb vagyok, de a neten össze tudod hasonlítani.


Persze ha már kinőttél a junior számlákból akkor mást kell keresned.


A www.bankracio.hu illetve www.bankmonitor.hu oldalakat ajánlom. Magadnak tudod beállítani, hogy a saját szokásaid szerint melyik lenne a legjobb.

Arra figyelj, hogy az első pár ajánlat általában promóció, utána jön a rangsor.


A takarékszövetkezetek nem listázza, talán érdemes lenne a városodban lévő takszövöket is figyelembe venni.

Nekem sem a kedvenceim, de a konszolidáció óta sokkal stabilabbak lettek és modernebbek. Illetve ahogy nézem a te elvárásaidnak megfelel, persze ha megfelelő a számla díjjegyzéke.

2017. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!