Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Diákhitel nektek is még...

A Diákhitel nektek is még mindig TO egyeztetés alatt van?

Figyelt kérdés
Kicsit kezd aggasztani, hogy már augusztusban leadtam az igénylést, augusztusban be is iratkoztam és még mindig azt írja, hogy To egyeztetés alatt, miközben jövő hét pénteken már utalniuk kéne. Nektek is ugyanez van?

2017. okt. 3. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és ez minden évben így van. A TO egyeztetések eleve kb. 2 hete kezdődtek, hiába adtál le mindent korábban, az itt most nem számított. Az utalás meg fog történni, ha egyeznek az adatok, és még nem merítetted ki a keretedet. Viszont a TO egyeztetés státusz még ott maradhat egy darabig.
2017. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy nem merítettem ki a keretemet? Bár kétlem, mivel ez a 4. félévem...
2017. okt. 3. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
11 félévig folyósítható a Diákhitel. Csak azért írtam ezt, mert nyilván, ha nem felelsz meg a DH feltételeinek, akkor nem lesz folyósítás, de ha megfelelsz, akkor lesz, itt nincs hitelbírálat, vagy bármilyen meglepetésszerű dolog, ami miatt végül nem folyósítják.
2017. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de én nem szoktam aggódni miatta. Hetekig elszenvednek ezekkel, legutóbb a szorgalmi időszak 8. hetére lett csak elrendezve. Nem kellett semmit pluszban csinálnom, minden stimmelt, csak addig tartott mire átírták.
2017. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!