Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közmunkásokat behívnak képzésre?

EVoLNT5 kérdése:

Közmunkásokat behívnak képzésre?

Figyelt kérdés

24éves vagyok, s a munkaügyi központ küldött egy levelet, hogy jelenjek meg holnap. 4tanfolyam van.

az együttműködési kötelezettségen muszáj megjelennem


a következő a kérdésem :


ha nem szeretnék képzésre menni illetve azt mondom nekik, hogy már közmunkán vagyok és szeretnék tovább a közmunkaprogramban dolgozni és még szerződésem is van róla (igaz kicsit késve érkezett meg) akkor

kitörölnek az álláskeresők nyílvántartásából, ha nem akarok képzésre menni és nem is dolgozhatok vagy éppen hagynak dolgozni a közmunka programban és marad a jogosultságom? :S



2015. nov. 25. 19:05
 1/3 A kérdező kommentje:
az együttműködési kötelezettségeim miatt muszáj megjelennem* így akartam írni.
2015. nov. 25. 19:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket telefonon! Lehet, hogy csak automatikusan kiküldték a leveleket és nem is figyelték, hogy jelenleg közmunkás vagy. Kérdezz rá!
2015. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, igen az lehet mert késve jött meg a szerződés, körülbelül múlthét pénteken 20.-án

és a levél elvileg 18.-án jött.

2015. nov. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!