Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon fontos! Otp junior...

Ancsa111 kérdése:

Nagyon fontos! Otp junior kártya minuszban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lementem a junior kártyámmal minusz 15 e-ig,a kérdésem az volna,hogy a kártyárol vonják le ezt?na és a kamat és a kezelesi költség?azt mikor vonjàk le és azt is a kártyárol? A válaszokat köszönöm

2017. okt. 4. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden tartozásodat a számládról vonják. Mivel nincs rajta semmi, így folyamatosan mínuszban vagy. Be kell fizetni rá, és utána megszüntetni, ha nem kell már, mert később jó nagy tartozás lesz belőle.
2017. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erkezik ra minden honapban a fizetesem,csak azt nem tudom hogy ezeket a koltsegeket egyszerre vonjak le vagy hogyan?koszonom a valaszod!
2017. okt. 4. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Az egyenleged -15 ezer. Ha most pénz kerül a számládra pl. 20 ezer forint akkor lesz az egyenleged 5 ezer. A kamatot naponta számolják és havonta jelenik meg mennyit vontak le arra a hónapra kamatként.
2017. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok ennyire sötét de nem értem,szoval amikor legkozelebb penz kerul a kartyamra (most 6.an) akkor levonnak mindent?(kamat,kezelesi koltseg plusz a minusz 15e?
2017. okt. 4. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor legközelebb pénz jön, akkor annyival kevesebb lesz , mint amennyi minuszban vagy, mert igen, egyszerre vonják le a tartozásodat.


Fizetésed: 50000

Tartozásod: -15000

Ténylegesen kapsz: 35000

2017. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben de ezen felul van a kezelesi koltseg valamint a kamat is,ezt nem ertem :/ Koszi a valaszotokat :)
2017. okt. 4. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen költség vagy kamat van ezen felül, az alapból benne vana minuszodban, vagy benne lesz - tehát ugyanúgy levonásra kerül az egész akár 15000 marad a minuszod, akár 15345 lesz.
2017. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom a valaszokat! :)
2017. okt. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!