Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestle Junior (1+) gyerekitalr...

Nestle Junior (1+) gyerekitalról vélemény? (Elválasztás szempontjából lenne fontos! )

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos. El szeretném választani mivel idén már harmadjára küzdök véres vizelettel és addig nem kaphatok komolyabb kezelést míg szoptatom, így most elhatároztam magam. Mindent eszik már, a cici inkább a kötődés szempontjából fontos Neki. Leginkább elalvás előtt és a hajnali órákban kéri. Estére azt javasolták, hogy ne fosszam meg a tejcsitől, vagy tehéntejet, vagy tejalapú italt próbáljak meg adni Neki, így az utóbbit választottam egyelőre. Éjszaka véleményem szerint csak szomjas, így oda marad a tea. Kicsit félek ettől, biztos lesz nagy ordítás, de muszáj rászánnom magam, mert már nekem is nyűg, hogy nem tudok éjjel aludni sem, illetve ez a visszatérő véres vizelet teljesen kikészít. :( Előre is köszönöm a segítséget!
2012. nov. 15. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kislányom is azt itta. Most már 2 éves elmúlt, reggel még mindig Nestlé Juniort iszik, már a 2+-ost, de kb. 4 hónappal ezelőttig 1-3 éves korig volt. Szerintem jó. A vaniliásat vettem.
2012. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez csak natúr, az is finom?
2012. nov. 15. 19:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Jó nagyon! 14 hónaposom azt kapja reggel. A natúrhoz veszek hozzá való kakaós ízesítőt. A vaniliás viszont jobban megéri. Néha azért még is jobb a változatosság.

Estére én a hipp 10hótól esti ganopapépet használom(müllerben kapható). Ez kimondottan éjszakai és nem a szokásos tápszer. Fél éves korától külön használunk éjszakait. Sokkal több bélflórás dolog van bene, hogy jobb legyen az emésztése és könnyebben alszik. De igazából azért adom így mert nem szereti sem a baba sem a sima joghurtokat és úgy érzem fontos lenne védeni a pocakját (én is eszem ezerrel) és valahogy így próbálom kompenzálni...

2012. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
natúron is megissza egyébként! Ha tanítod pohárból és pl beújjítanál 1 banánturmixal akkor csak simán rakj bele banánt, cukrot már ne. Nagyon édes ha plusz raksz bele én már kipróbáltam...:D Sima banánnal viszont fini!
2012. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Remélem finom a natúr is, mert nem volt olcsó és nem szeretném kidobni! A tejpépek közül egyet sem volt hajlandó megenni...
2012. nov. 15. 19:14
 6/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Az is jó, 2+-osból már nincs is csak natúr, így most a kislányom is natúrt iszik.

2012. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amúltkor a natúrt 1600 körül vettem. De a spár közelebb van ott 1800 körül van. Nem tudom hol vetted, de láttam már 2e felett is...
2012. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a rossmann-ban vettem. Három adagolási lehetőség is fel van tüntetve a dobozon, melyiket válasszam?
2012. nov. 15. 19:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Nestlét és Milupát is adtam a gyereknek, vaníliásat, megitta gond nélkül.
2012. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most virslit vacsorázik, nem tudom a tejital mennyire minősül tápanyagban gazdagnak... Tehát, hogy ha ezt megissza, fog -e még ébredni éjszaka, vagy elég lesz ez Neki reggelig? Ezért is dilemmázok az adagoláson is. Asszem 270 ml a max, van még 210 mellette meg 170, még sosem adtam ilyesmit, teljesen kínai számomra, hogy mi lenne a jó. :)
2012. nov. 15. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!