Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior bankszámlaszám...

Tele kérdése:

OTP Junior bankszámlaszám hány jegyű?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elkezdtem a 10.osztályt és csináltattam bank kártyát.Szakmai gyakorlatos szerződésre 2x8 számjegybúl álló számot irtam oda,mert a hivatalos papiron nekem annyi van.Az egyik osztálytársam állitólag már megkapta pénteken,én még ma sem.Szóval az lenne igazából a kérdésem,hogy ha a végéről az utolsó 8darab 0-át nem irtam oda az baj?Mert a bankkártyám papirjain sincs odairva.Meg hogy most akkor az utolsó 8 vagy az első 8 számjegy a végig nulla?
2017. okt. 10. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2*8 számjegy. Az utolsó 8-at kell ilyen esetben 0-nak venni. Ha nem írtad ki, nem baj, mert aki utalásokkal foglalkozik, az tudja ezt, ha esetleg az indító bank rendszere nem fogadja el a 2*8 számjegyet. Szóval biztosan nem ezért nem kaptad meg.
2017. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá hogy az osztálytársam kapott más pénzt,mert nem is kisebb összeget kapott,mint amit elvileg kellene kapnunk,de elvileg ő se kap mást az ösztöndijon kivül.Még az is lehet hogy csak szivattak.
2017. okt. 10. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a papírt még egyszer.

Nem-e véletlen elírtál egy számot.

Az otp bankszámlák függetlenül attól, hogy milyen csomagod van, 2*8 számjegy. 117.....-........

Ha átutalásnál beírod az utolsó 8 db nullát, a rendszer nem vesz róla tudomást, nincs jelentősége.

Van olyan intézet, ahol 3*8 számjegy van, de ott az utolsó 8 sem nulla, ezért van jelentősége.


Mindenképpen érdeklődj utána, mert ha valóban csak te nem kaptad meg, akkor valaki, valamit hibázott.

2017. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve, feltételezem meg lett beszélve, hogy meddig esedékes a kifizetés, ha már azon is túl vagy, akkor van gond.
2017. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat,igen elvileg 10.éig kell utalnia,de én még nem kaptam.Megvárom a holnapot,hátha csak várni kell.Ha holnap sem,akkor utánna járok,hátha el lett irva egy szám,mondjuk a saját szerződésemet megnéztem és azon jól van,de lehet az ő példányukban pont el lett irva.Nem tudom a kamara átnézte-e normálisan a szerződéseket.
2017. okt. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!