Mennyi lenne a kamattal terhelt összeg?

Figyelt kérdés

Adott egy 45 ezer forintos OTP Jump számlacsomaghoz kapcsolódó folyoszámlahitel. Ennél többet nem engedtem beállítani, és idővel szeretném is megszüntetni, csak átmenetileg van rá szükségem.


Most úgy adódott hogy szükségem lenne 27 ezer forintra, tehát -27 ezer forintban lennék a beállított 45 ezer forintos kerethez képest. A kamat az évi 36,7%. Fizetést kb. köv. hó 6.-án kapnék a számlámra amiből visszatöltené. Addig mennyi lenne a kamattal terhelt összeg? Én durván egy ezrest számoltam rá pluszban, tehát 28 ezer forintot összesen. Ez kb. reális? Más egyéb díj nincs, most elengedik a lehívási/rendelkezésre tartási stb. díjakat is.


2017. okt. 14. 13:34
 1/2 anonim válasza:
hat teso ebből irok holnap dogát,ez a kérdés lehetne erettsegi feladat XDDD
2017. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség amit csinálsz, mivel ennél olcsóbban is vehetsz fel kölcsönt. Providentnél például volt mostanában valami 0% akció is.
2017. nov. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!