Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy a legegyszerűbb/legolcsób...

Hogy a legegyszerűbb/legolcsóbb külföldről pénzt küldeni haza?

Figyelt kérdés

(A kérdésben az olcsó szót használtam, de gondolom, hogy nem egy "olcsó" mulatság.)

Néhány hónapra kijöttem Angliába, ahol bébiszitterkedem, nyelvet tanulok (au pair). Viszont havonta 40-50K forintot kellene hazaküldenem. Készpénzben kapom meg a heti zsebpénzt, ebből kellene valahogy haza juttatnom. Nem igazán vagyok tisztában a lehetőségeimmel. Ha számít bármit, otthon OTP-s vagyok.

(Itt kint nincs bankkártyám, meg erre a kb fél évre nem is nagyon akarok. De a családot, akikkel élek szerintem meg tudnám kérni, hogy utaljanak haza, ha nincs más opció.)

Előre is köszönöm a segítséget, tanácsokat!


2017. okt. 14. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megkéred az egyik ismerősöd, hogy utaljon [link] -on, te meg odaadod neki készpénzben.


Bitcoinnal kb. 4-8% költség mert elég kis összeg, lehet hogy a Western Union olcsóbb.

2017. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Western Union
2017. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!