Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal megerősítő kód nélkül...

Paypal megerősítő kód nélkül is lehet utalni akárhová?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdem :)
2017. okt. 14. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ameddig nem aktiválod addig a PayPalt nem fogod tudni használni. Ha ennyire sürgős akkor hívd fel a bankod 24 órás ügyeletét és ők rögtön megtudják neked mondani. A hazai bankokkal az a baj hogy sokáig ülnek rajta mire elkönyvelik hogy megjelenjen az online bankodba. Én a külföldi számlám is hozzácsatoltam, azon már szinte pár órán belül láttam a kódot amit kértek.
2017. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A PayPalt a legegyszerűbb bankkártyával aktiválni. Ott azonnal látod a tranzakciónál a kódot és be tudod írni.
2017. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,de mivel kétszer kértem a kódot így 800Ft vitt el a számlámról,lehet egy hetet vagy egy hónapot kell rá várnom?És az is érdekelne, hogy azt a 800Ft vissza fogom e kapni vagy csak a felét?
2017. okt. 15. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, hogy mit is csináltál / mit akartál elérni. Miért utaltál kétszer? Egyébként az aktiválás után után mindent vissza kell kapnod, ha nem, akkor pedig még mindig írhatsz nekik. Segítőkészek és nem fognak átverni.
2017. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem voltam biztos mit is csináltam így történhetett? De azért köszönöm a segítségedet így már tiszta.

Egyébként már a harmadik napja várok a kódra, akkor ezek szerint egy hét vagy egy hónap múlva lesz csak.ezért fogom akkor fel hívni őket és meg tudakolom,ahogy mondtad.

2017. okt. 15. 14:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Még valamit, egyébként írtam rájuk dél körül és még mindig semmi, feldolgozták amit kérdeztem ez ügyben,de még nem válaszoltak, lehet telefonon foguk érdeklődni akkor?
2017. okt. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!