Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csatoltam a deviza kártyámat...

Csatoltam a deviza kártyámat a PayPalomhoz, de nem tudom befejezni a műveletet mit tegye?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egy PayPal codot kér, amit elvileg megkaptam amikor levonták azt az 1 eurot.

Valami ilyesmit kell keresnem

[link]


Lehet ostobaságot mondok, de amikor számlát nyitottam akkor kaptam egy e-mailt, regisztrálnom kellet egy oldalra ahol nyomon tudtam követni hogy mennyi pénz van a számlámon meg mindent, talán ezen az oldalon kellene keresnem?


A bankban nem jutok egyről a kettőre, szinte minden kérdésemre az a válasz hogy "nem tudom", még az olyan kérdéseimre is amik közvetlenül a bankot érintik, de ez mellékes. A banki accomat azért nem néztem meg mivel a régi gépen voltak lementve a jelszavak, és mivel tönkrement így meg se tudom nézni hogy mi volt.


Köszönöm a válaszokat.



2017. okt. 17. 11:57
 1/7 A kérdező kommentje:
És nem pénzt akarok paypalra tölteni, se paypalról utalni, mindössze a szabadúszó munkáért járó fizetéseket szeretném PayPalra utalni, de ezt addig nem tehetem meg amíg nem csatolok kártyát vagy Banki fiókot, bár ezt se értem.
2017. okt. 17. 12:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor megtörténik a zárolás akkor kapsz egy SMS-t a banktól és ott a kód. Ha nem akkor pedig a netbankodban tudnád megnézni amihez ugye nincs hozzáférésed. Menj be a bankba és kérj újra hozzáférést vagy egy nyomtatott számla összegzést.
2017. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a bankot érintő kérdésekre sem tudott válaszolni az ügyintéző akkor elég inkompetens volt.


Melyik bank volt?

Mondjuk mindegy mert minden fiók, minden dolgozója úgysem ilyen.


De az a baj, te sem nagyon érted.



Milyen oldal az ahova regisztrálni lehet és megnézni a számlaegyenleged meg a történetet ha nem a netbank?


Menj be a fiókba és kérj új netbank jelszót, ott fogsz látni mindent, a szükséges kódot is. Az adott tranzakció közleményében lesz.

2017. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a vajdasági NLB bank az, és sajnos igen is van ilyen banki ügyintéző.


Amikor megkérdeztem hogy mennyi összeget fognak levonni, vagy egyáltalán vonnak e le valamennyi százalékot ha nagyobb összeget utalok át a számlámra azt válaszolta hogy ő ezt nem tudja nekem megmondani.


Amikor számlát nyitottam akkor normálisan közöltem hogy olyan kártyára lesz szükségem amivel az interneten is tudok vásárolni, 2 hét után bementem, amikkor meg lett a kártya azt hittem hogy én rontottam el valamit és ezért nem tudok fizetni.


Később utánanéztem jobban és megkérdeztem pár ismerősömet,valamint a bank tudakozójának is írtam... akkoriban még nem tudtam hogy mi az a deviza számla. Amikor bementem a bankba, egyből közölte velem hogy ezzel nem tudok vásárolni az interneten, fizetnem kell még 2 ezret hogy nyissanak nekem egy deviza számlát.


Amikkor kifizettem azt mondta hogy egy hét múlva megérkezik, menjek majd be a bankba, hát a..., de még 2 hét után se kaptam meg a kártyámat, 3 hétig várattak vele. Se egy sms esetleg e-mail...semmi, 3 naponta kellet járnom a bankba mert hitegettek.


Nekem senki se mondta el hogy mi hogy van csak a bank maradt tudakozónak.


Én se hinném el ezt az egészet ha nem velem történik, ez ugyanolyan mint mikor a szupermarketben 200 forint helyett 400 azt fizet az ember, csak mert ott felejtették az akciós árcédulát hol ott lejárt az akció, és vagy megalázod magadat hogy vitatkozni kezdesz vagy elviseled hogy átvertek.

2017. okt. 18. 13:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem sikerült megoldanom, az e-maileim között megtaláltam az értesítést viszont a kód nem volt ott.


Újra akartam próbálni, viszont ezt a választ kaptam.


"You’ve exceeded the number of times you can attempt to confirm your Visa ending in x-4734.


The information you entered is incorrect. If you’d like to use this card as a payment method, please contact us for assistance."


Remélem hogy csak én értettem félre és nem tiltották végleg a kártyámat, bár ha ez van akkor nincs mit tenni, megleszek paypal nélkül is csak jó lenne díjtalanul utalgatni a pénzemet és ezzel bonyolítani a netes fizetéseket,


A bank fiókot azt is csatolni lehet? Esetleg megpróbálnám azt ha mást nem tudok tenni az ügyben...

2017. okt. 19. 00:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A szerbiai bankokat nem ismerem, ne haragudj!


Sajnos nem tudok mást javasolni, mint hogy lépj kapcsolatba a paypal-lel. Illetve a bankkal is, csak másik ügyintézővel próbálj meg beszélni.

2017. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké :)
2017. okt. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!