Ha jelen pillanatban egy telefon reszletet nem tudok befizetni viszont kovetkezo honapban rendezni tudom . Kikapcsoljak a telefont? Vagy jol ertesultem hogy 30nap haladek amugy is van? Telekom. Koszi a valaszokat

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

30 napig csak felszólítanak, 30 nap utánn egyirányúsítják a telefonodat - Téged tudnak hívni, Te nem tudsz hívni.

Viszont javaslom, hogy ha következő hónapban tudod rendezni, akkor vagy a honlapon fizesd be kártyásan vagy menj be ügyfélszolgálatra, mert az azonnal jóvá íródik - míg ha csekken fizeted be, akkor több napig mehet, lekönyvelik, stb.

2017. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj be a Telekomhoz, és add elő ugyanezt. Nem is értem, miért itt kérdezősködsz. Ha azt írjuk, hogy nem lesz semmi gond, aztán mégis "kikapcsolják a telefont", akkor ki lesz a hülye?
2017. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!